Warning: Declaration of SLB_Lightbox::_options() should be compatible with SLB_Base::_options($options_config = NULL) in /data/web/virtuals/20316/virtual/www/domains/krausbuilding.cz/wp-content/plugins/simple-lightbox/controller.php on line 7

Warning: Declaration of SLB_Themes::_options() should be compatible with SLB_Base::_options($options_config = NULL) in /data/web/virtuals/20316/virtual/www/domains/krausbuilding.cz/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.themes.php on line 9
Kraus Building
border Březen 2019

Vítejte na stránkách stavební společnosti Kraus Building s.r.o
Poptávka stavebních prací

Plánujete stavět rodinný dům, rekonstrukci bytového jádra, koupelny, kuchyně nebo jakékoliv stavební práce? Kontaktujte nás na emailové adrese cn@krausbuilding.cz . Rádi Vám vyhotovíme cenovou nabídku dle Vašich představ!

15. Listopad. 2016

Zajistíme Vám výhodné financování Vašich nemovitostí…

Chcete stavět či rekonstruovat? Tak právě Vám zajistíme výhodné financování Vašich nemovitostí…
Splňte si své sny o bydlení!
Využijte naši nabídku a splňte si svůj sen rychle, bez nutností vlastních úspor, bez starostí. Kontaktujte nás na telefonním čísle +420 734 713 993 nebo na emailu:info@krausbuilding.eu

12. Říjen. 2015

Facebook


Warning: Declaration of SLB_Content_Handlers::get() should be compatible with SLB_Base_Collection::get($args = NULL) in /data/web/virtuals/20316/virtual/www/domains/krausbuilding.cz/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.content_handlers.php on line 281

facebook Sledujte nejaktuálnější informace o dění ve společnosti. Pro více informací klikněte zde.

 

8. Duben. 2015

O Nás

Stavební firma Kraus Building, s.r.o.

Patříme mezi spolehlivé a ověřené stavební firmy, jejímž prvořadým cílem je perfektně odvedená práce a spokojenost zákazníků.

Od samého počátku se orientujeme na využívání moderních technologií a nových materiálů. Tento přístup, spočívající ve využívání nejnovějších poznatků v každodenní práci nám umožňuje neustále udržovat vysokou úroveň námi odváděné práce a realizovat požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Splňujeme celou řadu certifikátů a osvědčení. Nabízíme Vám veškeré stavební práce a rekonstrukce se 100% zárukou kvality.

kuchyně hlavní

Výstavba pasivního RD - severozápadní pohled

Dlouholeté zkušenosti a praxe nám umožňují provést vše, dle Vašich představ. Rekonstrukce bytů, rodinných domů, bytových jader, koupelen, kuchyní, podkrovních bytů, půdních vestaveb. Máme bohaté zkušenosti se zateplováním objektů a renovacemi trámů a stropů. Zajišťujeme zednické a sádrokartonářské práce, obklady a dlažby. Rádi Vám kvalifikovaně poradíme a zodpovíme všechny Vaše dotazy. Podělte se s námi o Vaše představy o moderním bydlení, a vše ostatní zařídíme my!

Motto:

Naše společnost se výhradně zaměřuje na kvalitu námi poskytovaných služeb a ne na kvantitu.

Služby

Co Vám můžeme nabídnout?

 1. Novostavby

 2. rekonstrukce bytů

 3. Kuchyně a koupelny

 4. Bazény

 5. Regálové systémy, prodejní pulty, atd.

 6. Fasády a zateplení

 7. Nová zelená úsporám

 8. Dále Vám nabízíme

vybrané reference

Na co můžeme být hrdí?

 1. Komerční prostory

 2. Výstavba pasivního RD

 3. Rekonstrukce panelákového jádra

 4. Kompletní rekonstrukce RD včetně oplocení

 5. Realizace bazénů

 6. Průmyslové objekty

 7. Rekonstrukce bytu 3+1

 8. Zateplení bytového domu

 9. Rekonstrukce půdní vestavby

 10. Rekonstrukce bytového jádra a kuchyně

 11. Rekonstrukce koupelny

 12. Střechy a fotovoltaické elektrárny

Certifikace

Co všechno umíme?

Naše firma disponuje těmito certifikáty:

- ISO 14001:2004 Systém environmentálního managementu
- ISO 9001:2008 Systém managementu jakosti organizace
- OHSAS 18001:2007 Systém managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci

DEKTRADE – okna a dveře Windek PVC

WINDEK PVC jsou plastová okna a balkonové dveře vyrobené z šestikomorových, pětikomorových a čtyřkomorových profilů VEKA nebo z pětikomorových profilů SALAMANDER a izolačních dvojskel nebo trojskel s plastovými distančními rámečky. Díky těmto a dalším kvalitním komponentům splňují plastová okna a balkonové dveře WINDEK PVC funkční vlastnosti normy EN 14351-1 Okna a dveře, společně s požadavky nejen z hlediska tepelné techniky, akustiky a ochrany proti pronikání srážkové vody, ale také z hlediska estetiky objektu. Především použitím plastových distančních rámečků je zajištěno splnění minimálních povrchových teplot, a je tak eliminováno riziko vzniku kondenzace v oblasti zasklívací spáry.

H+H – technologie stavby s Thermoblockem

Ve vývoji zateplovacích systémů Capatect jsou vloženy zkušenosti z více než 40 let práce. V celé Evropě se Capatect stal pojmem pro nadprůměrné servisní služby a technickou preciznost. Se zateplovacím systémem Capatect chráníte životní prostředí a přitom ušetříte mnoho peněz. Ale systém vytváří i příjemnou atmosféru útulnosti. Chlad zůstává venku a teplo uvnitř. Čtyři řady výrobků BASIC-LINE, TOP-LINE, MINERA-LINE a ECO-LINE pokrývají veškeré možné požadavky po stránce technických i osobních hledisek. Všechny systémy odpovídají předpisům Evropské organizace pro technické schvalování (EOTA) ETAG 004 a pokynům pro udělování evropského technického schválení ETAG 004, i odpovídajícím národním předpisům.

CAPAROL – zateplovací systémy CAPATECT

velky3Ve vývoji zateplovacích systémů Capatect jsou vloženy zkušenosti z více než 40 let práce. V celé Evropě se Capatect stal pojmem pro nadprůměrné servisní služby a technickou preciznost. Se zateplovacím systémem Capatect chráníte životní prostředí a přitom ušetříte mnoho peněz. Ale systém vytváří i příjemnou atmosféru útulnosti. Chlad zůstává venku a teplo uvnitř. Čtyři řady výrobků BASIC-LINE, TOP-LINE, MINERA-LINE a ECO-LINE pokrývají veškeré možné požadavky po stránce technických i osobních hledisek. Všechny systémy odpovídají předpisům Evropské organizace pro technické schvalování (EOTA) ETAG 004 a pokynům pro udělování evropského technického schválení ETAG 004, i odpovídajícím národním předpisům.

LAFARGE – sádrokartonové konstrukce – suchá výstavba

Sádrokartonové desky Lafarge samozřejmě splňují požadavky platných norem ČSN EN 520 a DIN 18180. Všechny sádrokartonové desky jsou klasifikovány ve třídě reakce na oheň A2-s1, d0 podle ČSN EN 13501-1. Suché stavební materiály Lafarge Gips mají všestranné použití. Ať se jedná o bytové nebo nebytové stavby, novostavby, přestavby, sanace či rekonstrukce objektů, všude lze tyto výrobky využít. V souvislosti s přechodem firmy Lafarge Gips pod skupinu Etex vznikla nová značka Siniat Od 1.10.2012 působí firma Lafarge Gips pod novým jménem a označením Siniat. Veškeré stávající platné podklady a doklady vydané Lafarge Gips zůstávají až do jejich nového vydání pod značkou Siniat v platnosti i pro novou značku Siniat

WEBER – zateplovací systémy (ETICS), podlahové systémy

velky5Zateplovací systém (ETICS) se používá ke zlepšení tepelné ochrany stávajících budov, novostaveb a rekonstrukcí. Vnější tepelně izolační kompozitní systém za použití izolačních desek fasádního polystyrenu a minerální vlny. Povrchovou úpravou zateplovacího systému jsou tenkovrstvé omítky weber.

BAUMIT – zateplovací systémy Baumit s tenkovrstvými omítkami

Sotva nějaká jiná skladba dokáže fasádu ochránit tak efektivně a ohleduplně jako zateplovací systém Baumit open Premium, který zcela přirozeným způsobem a s využitím základních fyzikálních zákonů splňují představy o zdravém bydlení, dlouhodobé spolehlivosti a ekonomické výhodnosti.

velky6

DEKTRADE – systém dektherm

velky9Fasádní zateplovací systémy DEKTHERM jsou určeny ke kontaktnímu zateplování vnější strany obvodových stěn budov. Systémy jsou tvořeny tepelnou izolací z desek z pěnového stabilizovaného polystyrenu nebo desek resp. lamel z minerální vlny. Tepelný izolant je k podkladu lepen a následně kotven talířovými hmoždinkami. Na tepelném izolantu je ze stěrkového hmoty a výztužné skleněné tkaniny vytvořena základní vrstva, na kterou je aplikována finální povrchová úprava. Povrchová úprava může být provedena v různých variantách z minerálních silikonových, silikátových nebo akrylátových omítek v různých barevných a strukturálních úpravách.

DEKTRADE – konstrukční systém Dekpanel D

Masivní dřevěné panely DEKPANEL D – jsou určené pro nosné i nenosné konstrukce stěn rodinných, bytových a občanských staveb, ale i pro realizaci nástaveb a přístaveb ke stávajícím
objektům. Ověřený konstrukční systém dřevostaveb z masivních šroubovaných dřevěných panelů DEKPANEL D. Panely DEKPANEL D jsou vyráběny v několika konstrukčních variantách podle účelu použití v konstrukci. Základní třívrstvý panel tloušťky 81mm je určen pro vnitřní stěny. Panel pro obvodové stěny je opatřen vzduchotěsnící folií vloženou pod vnější vrstvu prken. Technické parametry skladeb, požární, akustické, tepelnětechnické a další jsou stanoveny výpočetně, ale i experimentálně na základě přesné specifikace použitých materiálů v jednotlivých vrstvách.

velky8

Svět oken – montáž oken

Pečlivě vybírejte správná okna pro Váš dům. Optimální okno Vám přinese komfotní bydlení a nezatíží zbytečně Váš rozpočet.Zvolit můžete plastová okna nebo okna z hliníkových pofilů. Vybírat lze mezi jednotivými typy rámů či zasklení. Země výroby je důležitá kvůli norem kvality, které je nutno při výrobě dodržovat. Plastová okna i hliníková okna jsou vyráběna v České republice a při výrobě jsou dodržovány nejpřísnější normy České republiky a Evropské unie. Díky tomu máte záruku nejvyšší kvality na okna české výroby.

Jub

JUBIZOL je kontaktní fasádní tepelně izolační systém, který zajišťuje účinnou tepelnou izolaci vnějších stěn stavby, chrání fasádní povrchy před povětrnostními vlivy a dotváří estetický vzhled objektu.

Životnost, stavebně fyzikální a jiné vlastnosti tepelně izolačního systému JUBIZOL závisejí na vybraném druhu a tloušťce izolačního obkladu, na druhu použitého lepidla, na druhu a tloušťce základní omítky a v neposlední řadě na druhu, barevném odstínu a zrnitosti vrchní dekorativní omítky.

 

 

DEKTRADE – syntetické hydroizolační fólie dektrade

Hydroizolační fólie DEKPLAN jsou vyrobeny z měkčeného PVC. Sortiment fólií umožňuje realizovat různé varianty střech dle způsobu stabilizace hydroizolační vrstvy. Použití konkrétního typu vyplývá z jeho vlastností (typ nosné vložky, tloušťka fólie apod.). Fólie DEKPLAN jsou vhodné jak pro nově realizované skladby, tak i pro sanace starých střech.V sortimentu fólií DEKPLAN je řada doplňkových materiálů usnadňující realizaci standardních detailů střech.

 

 

                                                                                                                                                                                                   Rigips – montáž konstrukcí suché výstavby

Montáž konstrukcí suché výstavby Rigips a  OWA a oprávnění pro provádění kontroly provozuschopnosti požárně bezpečnostních zařízení.

Kontakty

KRAUS BUILDING, s. r. o.

Kontaktní informace:

Email: info@krausbuilding.eu

Tel: +420 734 713 993

IČ: 29115451

DIČ: CZ29115451

ID datové schránky: m7v2ads

skype: KrausBuilding

Zapsáno v OR vedeného Krajským soudem v Plzni, sp.zn.: C 25936

Živnostenské oprávnění vydané Magistrátem města Plzně, živnostenský úřad pod Č.j.: OŽÚ-Ver/5598/2012

Sbírka listin

Sídlo:

Lesní 1406/40

350 02 Cheb

Kancelář:

Alej Svobody 881/56

323 00 Plzeň 1

Kancelář:

Plzeňská 388

364 13 Toužim

okres Karlovy Vary

Obchodní oddělení

Obchodní ředitel

Tomáš Kraus

Email: t.kraus@krausbuilding.eu

Tel: +420 774 666 270

 

Office manager

Lenka Jílková,DiS.

Email: info@krausbuilding.eu

Tel: +420 734 713 993

 

Project manager

Alexandra Krausová

Email: business@krausbuilding.cz

Tel: +420 773 506 836

 

Obchodní zástupce

Michal Hruška

Email: m.hruska@krausbuilding.cz

Tel: +420 773 124 724

 

Obchodní zástupce

Ing. Jan Štěpán

Email: j.stepan@krausbuilding.cz

Tel: +420 728 084 617

 

 

Technické oddělení

Technický ředitel

Jan Kraus

Email: j.kraus@krausbuilding.eu

Tel: +420 774 671 958

 

Rozpočtář/stavbyvedoucí

Jiří Aišman

Email: j.aisman@krausbuilding.cz

Tel: +420 734 713 993

 

  Project manager

  Bc. Petr Kvíz

  Email: p.kviz@krausbuilding.cz

  Tel: +420 773 159 608

 

 

 

 

 

Motto:

Naše společnost se výhradně zaměřuje na kvalitu námi poskytovaných služeb a ne na kvantitu.

Zpět na začátek