border Dezember 2018

akce červen a červenec

akce květen
Nová kancelář

1395564878022[1]Přijďte nás navštívit v naší nové kanceláři v Plzni. Rádi Vám pomůžeme a poradíme.

24. Duben. 2014

Vítejte

Vítejte na našich zbrusu nových webových stránkách firmy Kraus Building, s.r.o.1395564855342[1]

24. Duben. 2014

Über uns

Baufirma Kraus Building, s.r.o.

Wir sind ein zuverlässiger und bewährter Bauunternehmen, deren primäres Ziel ist es, perfekt großartige Arbeit und Kundenzufriedenheit.

Wir gehören zu den zuverlässigen Bauunternehmen, deren primäres Ziel ist es: perfekte Arbeit und Kundenzufriedenheit. Von Anfang an konzentrieren wir uns auf den Einsatz moderner Technologie und neuer Materialien. Diese Einstellung, die in der Nutzung neuester Erkenntnisse in der alltäglichen Arbeit besteht, ermöglicht uns, ständig ein hohes Niveau unserer Arbeit zu halten und die Anforderungen der anspruchsvollsten Kunden zu verwirklichen. Wir verfügen über zahlreiche Zertifikate und Beglaubigungen. Wir bieten Ihnen alle Bauarbeiten und Umbauten mit 100% Qualitätsgarantie an.

uvod

uvod21

Unsere langjährigen Erfahrungen und Praxis ermöglichen uns, den Umbau der Wohnungen, Familienhäuser, Wohnungskerne, Badezimmer, Küchen, Dachgeschosswohnungen, Dachausbauten nach Ihren Wünschen zu realisieren. Wir haben umfangreiche Erfahrungen mit der Isolation von verschiedenen Objekten/Gebäuden und mit der Renovierung von Holzbalken und Decken. Wir bieten Mauerwerk, Gipskartonarbeiten, Wand- und Bodenfliesen an. Wir stehen Ihnen gerne zur Verfügung und beantworten alle Ihren Fragen. Teilen Sie uns Ihre Ideen über modernes Wohnen und wir erledigen den Rest für Sie!

Motto:

Unsere Firma konzentriert sich ausschließlich auf die Qualität von uns geleisteten Diensten, nicht auf die Quantität.

Dienstleistungen

Was können wir bieten?

 1. Neue Entwicklungen

 2. Wiederaufbau

 3. Küchen und Bäder

 4. Pools

 5. Regalsysteme, Zähler usw.

 6. Fassaden-und Isolations

 7. Nová zelená úsporám

 8. Darüber hinaus bieten wir

Ausgewählte referenzen

Was wir stolz sein können?

 1. Wiederaufbau von Büroausstattung einschließlich

 2. Der Bau der Passivhaus-

 3. Erstellen neuer Zaun

 4. Komplette Renovierung der Küche und Wohnzimmer

 5. Die Umsetzung der Schwimmbäder

 6. Austausch von Fenstern in der 1. und 2. Stufe

 7. Nájezd a část podlahy pro vysokozdvižné vozíky

 8. Wärmedämmung eines Wohnhauses

 9. Wiederaufbau des Dachbodens

 10. Die Rekonstruktion der Sanitär-und Küchen

 11. Badezimmer Renovierung

 12. Dächer und Photovoltaik-Kraft

Zertifizierung

Was können wir tun?

Unser Unternehmen verfügt über die folgenden Zertifikate:

- ISO 14001:2004 Umweltmanagementsystem

- ISO 9001:2008 Qualitätsmanagementsystem Organisation

- OHSAS 18001:2007 Managementsystem für Sicherheit und Gesundheit bei der Arbeit

DEKTRADE – Fenster und Türen PVC Windek

WINDEK PVC jsou plastová okna a balkonové dveře vyrobené z šestikomorových, pětikomorových a čtyřkomorových profilů VEKA nebo z pětikomorových profilů SALAMANDER a izolačních dvojskel nebo trojskel s plastovými distančními rámečky. Díky těmto a dalším kvalitním komponentům splňují plastová okna a balkonové dveře WINDEK PVC funkční vlastnosti normy EN 14351-1 Okna a dveře, společně s požadavky nejen z hlediska tepelné techniky, akustiky a ochrany proti pronikání srážkové vody, ale také z hlediska estetiky objektu. Především použitím plastových distančních rámečků je zajištěno splnění minimálních povrchových teplot, a je tak eliminováno riziko vzniku kondenzace v oblasti zasklívací spáry.

H+H – Gebäudetechnik mit Thermoblock

Ve vývoji zateplovacích systémů Capatect jsou vloženy zkušenosti z více než 40 let práce. V celé Evropě se Capatect stal pojmem pro nadprůměrné servisní služby a technickou preciznost. Se zateplovacím systémem Capatect chráníte životní prostředí a přitom ušetříte mnoho peněz. Ale systém vytváří i příjemnou atmosféru útulnosti. Chlad zůstává venku a teplo uvnitř. Čtyři řady výrobků BASIC-LINE, TOP-LINE, MINERA-LINE a ECO-LINE pokrývají veškeré možné požadavky po stránce technických i osobních hledisek. Všechny systémy odpovídají předpisům Evropské organizace pro technické schvalování (EOTA) ETAG 004 a pokynům pro udělování evropského technického schválení ETAG 004, i odpovídajícím národním předpisům.

CAPAROL – Isolationssysteme Capatect

velky3Ve vývoji zateplovacích systémů Capatect jsou vloženy zkušenosti z více než 40 let práce. V celé Evropě se Capatect stal pojmem pro nadprůměrné servisní služby a technickou preciznost. Se zateplovacím systémem Capatect chráníte životní prostředí a přitom ušetříte mnoho peněz. Ale systém vytváří i příjemnou atmosféru útulnosti. Chlad zůstává venku a teplo uvnitř. Čtyři řady výrobků BASIC-LINE, TOP-LINE, MINERA-LINE a ECO-LINE pokrývají veškeré možné požadavky po stránce technických i osobních hledisek. Všechny systémy odpovídají předpisům Evropské organizace pro technické schvalování (EOTA) ETAG 004 a pokynům pro udělování evropského technického schválení ETAG 004, i odpovídajícím národním předpisům.

LAFARGE – Gipskartonplatten Bau – Trockenbau

Sádrokartonové desky Lafarge samozřejmě splňují požadavky platných norem ČSN EN 520 a DIN 18180. Všechny sádrokartonové desky jsou klasifikovány ve třídě reakce na oheň A2-s1, d0 podle ČSN EN 13501-1. Suché stavební materiály Lafarge Gips mají všestranné použití. Ať se jedná o bytové nebo nebytové stavby, novostavby, přestavby, sanace či rekonstrukce objektů, všude lze tyto výrobky využít. V souvislosti s přechodem firmy Lafarge Gips pod skupinu Etex vznikla nová značka Siniat Od 1.10.2012 působí firma Lafarge Gips pod novým jménem a označením Siniat. Veškeré stávající platné podklady a doklady vydané Lafarge Gips zůstávají až do jejich nového vydání pod značkou Siniat v platnosti i pro novou značku Siniat

WEBER – Wärmedämm-Verbundsysteme, Bodensysteme

velky5Zateplovací systém (ETICS) se používá ke zlepšení tepelné ochrany stávajících budov, novostaveb a rekonstrukcí. Vnější tepelně izolační kompozitní systém za použití izolačních desek fasádního polystyrenu a minerální vlny. Povrchovou úpravou zateplovacího systému jsou tenkovrstvé omítky weber.

BAUMIT – Baumit Dämmsysteme, macht Dünnschicht

Sotva nějaká jiná skladba dokáže fasádu ochránit tak efektivně a ohleduplně jako zateplovací systém Baumit open Premium, který zcela přirozeným způsobem a s využitím základních fyzikálních zákonů splňují představy o zdravém bydlení, dlouhodobé spolehlivosti a ekonomické výhodnosti.

velky6

DEKTRADE – system dektherm

velky9Fasádní zateplovací systémy DEKTHERM jsou určeny ke kontaktnímu zateplování vnější strany obvodových stěn budov. Systémy jsou tvořeny tepelnou izolací z desek z pěnového stabilizovaného polystyrenu nebo desek resp. lamel z minerální vlny. Tepelný izolant je k podkladu lepen a následně kotven talířovými hmoždinkami. Na tepelném izolantu je ze stěrkového hmoty a výztužné skleněné tkaniny vytvořena základní vrstva, na kterou je aplikována finální povrchová úprava. Povrchová úprava může být provedena v různých variantách z minerálních silikonových, silikátových nebo akrylátových omítek v různých barevných a strukturálních úpravách.

DEKTRADE – Struktursystem Dekpanel D

Masivní dřevěné panely DEKPANEL D – jsou určené pro nosné i nenosné konstrukce stěn rodinných, bytových a občanských staveb, ale i pro realizaci nástaveb a přístaveb ke stávajícím objektům. Ověřený konstrukční systém dřevostaveb z masivních šroubovaných dřevěných panelů DEKPANEL D. Panely DEKPANEL D jsou vyráběny v několika konstrukčních variantách podle účelu použití v konstrukci. Základní třívrstvý panel tloušťky 81mm je určen pro vnitřní stěny. Panel pro obvodové stěny je opatřen vzduchotěsnící folií vloženou pod vnější vrstvu prken. Technické parametry skladeb, požární, akustické, tepelnětechnické a další jsou stanoveny výpočetně, ale i experimentálně na základě přesné specifikace použitých materiálů v jednotlivých vrstvách.

velky8

Svět oken – Einbau von Fenstern

Pečlivě vybírejte správná okna pro Váš dům. Optimální okno Vám přinese komfotní bydlení a nezatíží zbytečně Váš rozpočet.Zvolit můžete plastová okna nebo okna z hliníkových pofilů. Vybírat lze mezi jednotivými typy rámů či zasklení. Země výroby je důležitá kvůli norem kvality, které je nutno při výrobě dodržovat. Plastová okna i hliníková okna jsou vyráběna v České republice a při výrobě jsou dodržovány nejpřísnější normy České republiky a Evropské unie. Díky tomu máte záruku nejvyšší kvality na okna české výroby.

Kontakte

KRAUS BUILDING, s. r. o.

Kontakt-Informationen:

Email: info@krausbuilding.eu

Tel: +420 734 713 993

IČ: 29115451

DIČ: CZ29115451

skype: KrausBuilding

Firmensitz:

Lesní 1406/40

350 02 Cheb

Büro:

Alej Svobody 881/56

323 00 Plzeň 1

Büro:

Plzeňská 388

364 13 Toužim

okres Karlovy Vary

Management

Direktor Technik

Jan Kraus

Email: j.kraus@krausbuilding.eu

Tel: +420 774 671 958

 

Verkaufsleiter

Tomáš Kraus

Email: t.kraus@krausbuilding.eu

Tel: +420 774 666 270

 

Handelsvertreter

Handelsvertreter (Praha)

Petr Kaplan

Email: p.kaplan@krausbuilding.eu

Tel: +420 736 159 241

 

Handelsvertreter (Karlovarský kraj)

Martin Žáček

Email: m.zacek@krausbuilding.eu

Tel: +420 775 970 197

 

Handelsvertreter (Ústecký a Liberecký kraj)

Lukáš Vlk

Email: l.vlk@krausbuilding.eu

Tel: +420 728 442 689

Motto:

Unsere Firma konzentriert sich ausschließlich auf die Qualität von uns geleisteten Diensten, nicht auf die Quantität.

Zpět na začátek