border December 2018

akce červen a červenec

akce květen
Nová zelená úspora

zelena-usporam2

Jsme zapsáni v seznamu odborných dodavatelů pro čerpání dotace v programu Nová zelená úsporám.

24. Duben. 2014

Nová kancelář

1395564878022[1]Přijďte nás navštívit v naší nové kanceláři v Plzni. Rádi Vám pomůžeme a poradíme.

24. Duben. 2014

O Nás

Construction company Kraus Building, s.r.o.

Patříme mezi spolehlivé a ověřené stavební firmy, jejímž prvořadým cílem je perfektně odvedená práce a spokojenost zákazníků.

Od samého počátku se orientujeme na využívání moderních technologií a nových materiálů. Tento přístup, spočívající ve využívání nejnovějších poznatků v každodenní práci nám umožňuje neustále udržovat vysokou úroveň námi odváděné práce a realizovat požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Splňujeme celou řadu certifikátů a osvědčení. Nabízíme Vám veškeré stavební práce a rekonstrukce se 100% zárukou kvality.

uvod

uvod21

Dlouholeté zkušenosti a praxe nám umožňují provést vše, dle Vašich představ. Rekonstrukce bytů, rodinných domů, bytových jader, koupelen, kuchyní, podkrovních bytů, půdních vestaveb. Máme bohaté zkušenosti se zateplováním objektů a renovacemi trámů a stropů. Zajišťujeme zednické a sádrokartonářské práce, obklady a dlažby. Rádi Vám kvalifikovaně poradíme a zodpovíme všechny Vaše dotazy. Podělte se s námi o Vaše představy o moderním bydlení, a vše ostatní zařídíme my!

Motto:

Our company exclusively focused on the quality of our services and not on quantity.

Services

Co Vám můžeme nabídnout?

 1. Novostavby

 2. rekonstrukce bytů

 3. Kuchyně a koupelny

 4. Bazény

 5. Regálové systémy, prodejní pulty, atd.

 6. Fasády a zateplení

 7. Nová zelená úsporám

 8. Dále Vám nabízíme

selected references

Na co můžeme být hrdí?

 1. Rekonstrukce kanceláře včetně vybavení v objektu OZT

 2. Výstavba pasivního RD

 3. Zhotovení nového oplocení

 4. Kompletní rekonstrukce kuchyně a obývacího pokoje

 5. Realizace bazénů

 6. Výměna oken 1. a 2. Etapa - Obchodní zařízení Toužim

 7. Nájezd a část podlahy pro vysokozdvižné vozíky

 8. Zateplení bytového domu

 9. Rekonstrukce půdní vestavby

 10. Rekonstrukce bytového jádra a kuchyně

 11. Rekonstrukce koupelny

 12. Střechy a fotovoltaické elektrárny

certification

Co všechno umíme?

Naše firma disponuje těmito certifikáty:

- ISO 14001:2004 Systém environmentálního managementu
- ISO 9001:2008 Systém managementu jakosti organizace
- OHSAS 18001:2007 Systém managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci

DEKTRADE – okna a dveře Windek PVC

WINDEK PVC jsou plastová okna a balkonové dveře vyrobené z šestikomorových, pětikomorových a čtyřkomorových profilů VEKA nebo z pětikomorových profilů SALAMANDER a izolačních dvojskel nebo trojskel s plastovými distančními rámečky. Díky těmto a dalším kvalitním komponentům splňují plastová okna a balkonové dveře WINDEK PVC funkční vlastnosti normy EN 14351-1 Okna a dveře, společně s požadavky nejen z hlediska tepelné techniky, akustiky a ochrany proti pronikání srážkové vody, ale také z hlediska estetiky objektu. Především použitím plastových distančních rámečků je zajištěno splnění minimálních povrchových teplot, a je tak eliminováno riziko vzniku kondenzace v oblasti zasklívací spáry.

H+H – technologie stavby s Thermoblockem

Ve vývoji zateplovacích systémů Capatect jsou vloženy zkušenosti z více než 40 let práce. V celé Evropě se Capatect stal pojmem pro nadprůměrné servisní služby a technickou preciznost. Se zateplovacím systémem Capatect chráníte životní prostředí a přitom ušetříte mnoho peněz. Ale systém vytváří i příjemnou atmosféru útulnosti. Chlad zůstává venku a teplo uvnitř. Čtyři řady výrobků BASIC-LINE, TOP-LINE, MINERA-LINE a ECO-LINE pokrývají veškeré možné požadavky po stránce technických i osobních hledisek. Všechny systémy odpovídají předpisům Evropské organizace pro technické schvalování (EOTA) ETAG 004 a pokynům pro udělování evropského technického schválení ETAG 004, i odpovídajícím národním předpisům.

CAPAROL – zateplovací systémy CAPATECT

velky3Ve vývoji zateplovacích systémů Capatect jsou vloženy zkušenosti z více než 40 let práce. V celé Evropě se Capatect stal pojmem pro nadprůměrné servisní služby a technickou preciznost. Se zateplovacím systémem Capatect chráníte životní prostředí a přitom ušetříte mnoho peněz. Ale systém vytváří i příjemnou atmosféru útulnosti. Chlad zůstává venku a teplo uvnitř. Čtyři řady výrobků BASIC-LINE, TOP-LINE, MINERA-LINE a ECO-LINE pokrývají veškeré možné požadavky po stránce technických i osobních hledisek. Všechny systémy odpovídají předpisům Evropské organizace pro technické schvalování (EOTA) ETAG 004 a pokynům pro udělování evropského technického schválení ETAG 004, i odpovídajícím národním předpisům.

LAFARGE – sádrokartonové konstrukce – suchá výstavba

Sádrokartonové desky Lafarge samozřejmě splňují požadavky platných norem ČSN EN 520 a DIN 18180. Všechny sádrokartonové desky jsou klasifikovány ve třídě reakce na oheň A2-s1, d0 podle ČSN EN 13501-1. Suché stavební materiály Lafarge Gips mají všestranné použití. Ať se jedná o bytové nebo nebytové stavby, novostavby, přestavby, sanace či rekonstrukce objektů, všude lze tyto výrobky využít. V souvislosti s přechodem firmy Lafarge Gips pod skupinu Etex vznikla nová značka Siniat Od 1.10.2012 působí firma Lafarge Gips pod novým jménem a označením Siniat. Veškeré stávající platné podklady a doklady vydané Lafarge Gips zůstávají až do jejich nového vydání pod značkou Siniat v platnosti i pro novou značku Siniat

WEBER – zateplovací systémy (ETICS), podlahové systémy

velky5Zateplovací systém (ETICS) se používá ke zlepšení tepelné ochrany stávajících budov, novostaveb a rekonstrukcí. Vnější tepelně izolační kompozitní systém za použití izolačních desek fasádního polystyrenu a minerální vlny. Povrchovou úpravou zateplovacího systému jsou tenkovrstvé omítky weber.

BAUMIT – zateplovací systémy Baumit s tenkovrstvými omítkami

Sotva nějaká jiná skladba dokáže fasádu ochránit tak efektivně a ohleduplně jako zateplovací systém Baumit open Premium, který zcela přirozeným způsobem a s využitím základních fyzikálních zákonů splňují představy o zdravém bydlení, dlouhodobé spolehlivosti a ekonomické výhodnosti.

velky6

DEKTRADE – systém dektherm

velky9Fasádní zateplovací systémy DEKTHERM jsou určeny ke kontaktnímu zateplování vnější strany obvodových stěn budov. Systémy jsou tvořeny tepelnou izolací z desek z pěnového stabilizovaného polystyrenu nebo desek resp. lamel z minerální vlny. Tepelný izolant je k podkladu lepen a následně kotven talířovými hmoždinkami. Na tepelném izolantu je ze stěrkového hmoty a výztužné skleněné tkaniny vytvořena základní vrstva, na kterou je aplikována finální povrchová úprava. Povrchová úprava může být provedena v různých variantách z minerálních silikonových, silikátových nebo akrylátových omítek v různých barevných a strukturálních úpravách.

DEKTRADE – konstrukční systém Dekpanel D

Masivní dřevěné panely DEKPANEL D – jsou určené pro nosné i nenosné konstrukce stěn rodinných, bytových a občanských staveb, ale i pro realizaci nástaveb a přístaveb ke stávajícím
objektům. Ověřený konstrukční systém dřevostaveb z masivních šroubovaných dřevěných panelů DEKPANEL D. Panely DEKPANEL D jsou vyráběny v několika konstrukčních variantách podle účelu použití v konstrukci. Základní třívrstvý panel tloušťky 81mm je určen pro vnitřní stěny. Panel pro obvodové stěny je opatřen vzduchotěsnící folií vloženou pod vnější vrstvu prken. Technické parametry skladeb, požární, akustické, tepelnětechnické a další jsou stanoveny výpočetně, ale i experimentálně na základě přesné specifikace použitých materiálů v jednotlivých vrstvách.

velky8

Svět oken – montáž oken

Pečlivě vybírejte správná okna pro Váš dům. Optimální okno Vám přinese komfotní bydlení a nezatíží zbytečně Váš rozpočet.Zvolit můžete plastová okna nebo okna z hliníkových pofilů. Vybírat lze mezi jednotivými typy rámů či zasklení. Země výroby je důležitá kvůli norem kvality, které je nutno při výrobě dodržovat. Plastová okna i hliníková okna jsou vyráběna v České republice a při výrobě jsou dodržovány nejpřísnější normy České republiky a Evropské unie. Díky tomu máte záruku nejvyšší kvality na okna české výroby.

Contacts

KRAUS BUILDING, s. r. o.

Kontaktní informace:

Email: info@krausbuilding.eu

Tel: +420 734 713 993

IČ: 29115451

DIČ: CZ29115451

ID datové schránky: m7v2ads

skype: KrausBuilding

Sídlo:

Lesní 1406/40

350 02 Cheb

Kancelář:

Alej Svobody 881/56

323 00 Plzeň 1

Kancelář:

Plzeňská 388

364 13 Toužim

okres Karlovy Vary

Management

Technický ředitel

Jan Kraus

Email: j.kraus@krausbuilding.eu

Tel: +420 774 671 958

 

Obchodní ředitel

Tomáš Kraus

Email: t.kraus@krausbuilding.eu

Tel: +420 774 666 270

 

Obchodní zástupci

Obchodní zástupce (Praha)

Petr Kaplan

Email: p.kaplan@krausbuilding.eu

Tel: +420 736 159 241

 

Obchodní zástupce (Karlovarský kraj)

Martin Žáček

Email: m.zacek@krausbuilding.eu

Tel: +420 775 970 197

 

Obchodní zástupce(Ústecký a Liberecký kraj)

Lukáš Vlk

Email: l.vlk@krausbuilding.eu

Tel: +420 728 442 689

Motto:

Our company exclusively focused on the quality of our services and not on quantity.

Zpět na začátek