Kraus Building s.r.o.

Stavební firma

O NÁS

Patříme mezi spolehlivé a ověřené stavební firmy, jejímž prvořadým cílem je perfektně odvedená práce a spokojenost zákazníků.

Naše společnost Kraus Building, s.r.o. působí na trhu stavebnictví již od roku 2011. Od samého počátku bylo naším mottem se zaměřovat na kvalitu námi poskytovaných služeb. V současné době se věnujeme developerskému projektu výstavby deseti rodinných domů "Zelený Háj Třemošná" v obci Třemošná (v blízkosti města Plzně) a to za využití inovativní technologie, která je vyrobena z ekologického materiálu, tudíž šetrná k životnímu prostředí. Bližší informace o aktuálním developerském projektu se dozvíte po kliknutí ZDE.

V případě zájmu o výstavbu rodinného domu nebo komerčních budov, s Vámi rádi projednáme detaily a vše přizpůsobíme dle Vašich přání a požadavků.

Splňujeme celou řadu certifikátů a osvědčení. Nabízíme Vám veškeré stavební práce se 100% zárukou kvalityKontaktujte nás ještě dnes! 

Působnost společnosti Kraus Building, s.r.o. je po celé České Republice a SRN.

NOVINKY

Tomáš Kraus NOVINKY 51
Plánujete stavět rodinný dům, rekonstrukci bytového jádra, koupelny, kuchyně nebo jakékoliv stavební práce? Kontaktujte nás na emailové adrese cn@krausbuilding.cz . Rádi Vám vyhotovíme cenovou nabídku dle Vašich představ!
Tomáš Kraus NOVINKY 51
Chcete stavět či rekonstruovat? Tak právě Vám zajistíme výhodné financování Vašich nemovitostí… Splňte si své sny o bydlení! Využijte naši nabídku a splňte si svůj sen rychle, bez nutností vlastních úspor, bez starostí. Kontaktujte nás na telefonním čísle +420 734 713 993 nebo na emailu: info@krausbuilding.eu
Tomáš Kraus NOVINKY 48
Stavění domů a jejich zateplení je rok od roku dokonalejší. Střecha by proto neměla unikat naší pozornosti. Právě přes špatně zateplenou střechu by mohla unikat čtvrtina až polovina tepla. Jakou střechu si tedy pořídit? Přesněji jaký střešní systém, protože dnes už jde opravdu o ucelený systém, kdy na sebe jednotlivé prvky přesně navazují a svými vlastnostmi se podporují. Vedle tvaru je důležitá skladba, materiál, způsob izolování a typ krytiny. Ve vyšších nadmořských výškách se instalují proti sněhové zábrany nebo vyhřívané okapové systémy. Na kvalitě a vyhovujících vlastnostech střechy, závisí nosné vlastnosti krovu. Krov musí být pevný, z kvalitních materiálů a mít odpovídají nosnost. Ať už děláme cokoliv souvisejícího se stavěním střechy nebo rekonstrukcí, bude potřeba zkušeného projektanta, který střechu navrhne podle daných norem, určí optimální skladbu střešního pláště, počet, výšku, umístění odvětrávacích mezer a v neposlední řadě i krytinu.